مشاوره سبک زندگی سالم

سبک زندگی سالم طبق تعریف سازمان بهداشت جهانی (WHO) به عنوان “وضعیتی کامل از نظر جسمی، روانی و اجتماعی و نه صرفاً عدم وجود بیماری یا ناتوانی” است، که بیانگر آن است که این مفهوم فراتر از ابتلا یا مبتلا نشدن به بیماری‌های مختلف است.

خصوصیات خدمات

زندگی سالم چیست؟

زندگی سالم چیست؟

سبک زندگی سالم طبق تعریف سازمان بهداشت جهانی (WHO) به عنوان “وضعیتی کامل از نظر جسمی، روانی و اجتماعی و نه صرفاً عدم وجود بیماری یا ناتوانی” است، که بیانگر آن است که این مفهوم فراتر از ابتلا یا مبتلا نشدن به بیماری‌های مختلف است. در نتیجه، فراتر از فقط زندگی سالم، باید در مورد یک سبک زندگی سالم صحبت کنیم که شامل غذا، ورزش بدنی، مراقبت‌های بهداشتی پیشگیرانه، کار، رابطه با محیط و فعالیت‌های اجتماعی باشد.

پیشگری قبل از درمان

مادر تیم تخصصی ساحل سلامت با ارائه مشاوره های تغذیه، رژیم درمانی، مشاوره های ورزشی و مشاوره های روانشناختی به داشتن سبک زندگی سالم به شما کمک می‌کنیم.

مشاوره تغذیه، رژیم درمانی و روانشناسی

مشاوره تغذیه، رژیم درمانی و روانشناسی

متخصصین متبحر رژیم درمانی و تغذیه با اطلاع از پرونده سلامت شما رژیم غذایی مناسب و متعادل را برای شما تجویز کرده و متخصصین روانشناسی و روانپزشکی برای مدیریت استرس و داشتن زندگی بانشاط با مشاوره های تخصصی در کنار شما خواهند بود